Site İlaçlama

Site İlaçlama

Site İlaçlama

Site ve Apartman İlaçlama

Yaz aylarında karşı karşıya kalmış olduğunuz kemirgenlerin yumurtaları bulunduğunuz mekâna yumurtalarını bırakmaktadır. Haşereler tarafından bırakılan yumurtalar diğer böcek haşerelerinin bağışıklık kazanmasına neden olmaktadır. Bu durum ise mekânda böcek haşerelerinin çoğalmasına ve ciddi sağlık sorularını yanı sıra getirmesine sebebiyet verecektir. Bu tür olumsuzluklar ile karşı karşıya kalmamak için uzman böcek ilaçlama firmaları ile çalışılarak mekânda ki böcek haşerelerinin yok edilmesi gereklidir.

 

Güvenilir hizmet anlayışı sayesinde bu zamanlara kadar gelmiş olan böcek ilaçlama firması Dünya Sağlık Örgütü’nün onayında geçen böcek ilaçları ile mekânda ki haşereleri ilaçlamaktadır. Apartman ilaçlama firması özellikle ulaşılması zor alanlarda ki böcek yumurtalarının yok edilmesini önermektedir. Bu alanlarda karşı karşıya kalınan böcek haşerelerinin ilaçlanması bir hayli zordur. Ulaşılması zor alanlarda ki böcek haşerelerinin özel yöntemlerle ilaçlanması gereklidir. Sağlık Bakanlığı’nın onaylamış olduğu fare ilaçlama firması böcekler üstünde %100 kontrol sağlamaktadır. Pire ilaçlama firmamız bünyesinde bulunan personeller alanında profesyonelleşmiş ve sertifika dahilinde çalışan personellerdir. Akrep ilaçlama firması aynı zaman da nem böceği, teşbih böceği, hamam böceği, kene, bit, fare ve türleri üstünde etkilidir. Haşere ilaçlama firmasının sunduğu ekonomik fiyatlar müşterisinin de avantaj elde etmesine fırsat tanımaktadır.

 

İstanbul apartman ilaçlama teknik servisi bünyesinde çalışan profesyonel çalışma ekibi mekânda ki kemirgenlerin hangi türe sahip olduğunu incelemektedir. İnceleme aşamasının ardından türü belirlenen böceklerin nasıl ilaçlanacağı tespit edilmektedir. 7/24 apartman ilaçlama teknik servisi uzman kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, sıvı ve jel ilaçlama metotları doğrultusunda mekânda ilaçlama hizmeti vermektedir. 7/24 apartman ilaçlama firması haşerelerin yuva oluşturmuş olduğu tüm alanlarda böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Apartman ilaçlama şirketi tarafından gerçekleştirmiş olan ilaçlama uygulaması mekanınızda daima kalıcı çözümler üretmektedir. İlaçlama uygulamasının ardından ikinci bir ilaçlama işlemi yapmanıza lüzum kalmaz. Garantili apartman ilaçlama teknik servisimiz modern teknolojinin tüm yeniliklerine hakimdir ve mekânda ki böcek haşerelerine en ideal çözüm önerilerini müşterileriyle paylaşmaktadır. İstanbul apartman ilaçlama firması böcek ilaçlamasının sonlandırılmasının ardından rapor hazırlamaktadır. Bu rapor dahilinde gerçekleştirmiş olan böcek ilaçlama hizmeti hakkında müşteriye bilgi sunulmaktadır. En ekonomik apartman ilaçlama fiyatlarını sizlerle paylaşan İstanbul Acil ilaçlama teknik servisi ruhsat dahilinde çalışan personellere ev sahipliği yapmaktadır. Apartman ilaçlama hizmeti ile kemirgen haşerelerini en kısa zaman da yok edebilirsiniz.

 

Binalarımızda genel olarak görülen haşere problemleri pire, kara böcek, hamam böceği, kalorifer böceği kene gibi böcek türleridir. Böcek türleri içinde en fazla sağlık sorun ununa yol açabilecek rögar, kanalizasyon, sokak gibi alanlarda bulunan bu zararlı haşereler apartmanlarımıza girer ve hızla üreyip çoğalarak yaşamlarını sürdürürler. Yaşam alanlarımızın bulunduğu binalar sağlığımız açısından ciddi önem arz eder. İlaçlama yapılmadığı takdirde sorunlar katlanarak artarlar.

 

Sitelerde ve yapılarda yapılan böcek ilaçlaması küçük büyük fark etmeden her çeşit binaya yapılabilir. Binalar böceklerin kolay ulaşabileceği yaşam alanlarıdırlar. Sokak tan, otopark tan, binaya taşınan insanların getirdiği eşyalardan, giderlerden kolaylıkla binanıza girebilirler. İlaçlama yaptırıp önlem alınmazsa böcekler tüm binaya yayılır ve evlerinizin içerisine kadar girerler.

 

Binalar en az senede iki kez olmak üzere yaz başı ve yaz ortası olmak üzere ilaçlanmalıdır. Bu yaz başı ve ortası dönemleri böcek popülasyonun en hızlı yayıldığı dönemlerdir. Bu dönemlerde ilaçlama yapılması durumunda binanız ve dolayısıyla daireleriz ’in böceklerden korunur. Eğer birkaç dairede böcek varsa bu böceklerin diğer dairelere yayılmasının da bir nebze önüne geçilebilir.

 

Binalarda ortak alan ilaçlamalarına dahil olan alanlar tüm merdiven boşluğu, tüm su saatleri, bina girişi, kazan dairesi, hidrofor dairesi, kömürlük, kapalı otopark, açık otopark, bahçe, bina çevresi, bina çevresinde bulunan rögar kapakları, kanalizasyon kapaklarıdır.

 

Alanında profesyonel ilaçlama ekiplerimizle binanızda sorunun analizi yapılır sorunun kaynağı tespit edilir ve en etkili kesin yöntemle garantili olarak ilaçlama yapılır. Yapılarda genelde kokusuz sıvı ilaçlar kullanılır. Alan büyüklüğü ve ilaç kalıcılığı açısından en etkili yöntem kokusuz sıvı ilaçlamadır. Ancak soruna göre çeşitli ilaçlarda kullanılıyor jel ilaçlar gibi. Binalardaki lağım faresi ya da fındık faresi gibi kemirgen ilaçlamasında katı formda kalıcılık ve dolayısıyla koruma etkisi fazla ilaçlar kullanılır. Şirketimiz İstanbul Acil İlaçlama sosyal hizmetler yetki belgeleri sağlık bakanlığından alınmış yetki belgeleriyle daima yanınızda hizmetinize hazırdır.

Oruç Reis Mah. Tekstilkent Cad.
Tekstilkent Sitesi G1 APT. 10 AB
2025 Esenler / İstanbul 
Tel:
Tel:
Mail: info@istanbulacililaclama.com
Web:
www.istanbulaciliaclama.com

From our Blog

Photo Stream

© Copyright 2019 İstanbul Acil İlaclama Tüm Hakları Saklıdır. Designer by S.O.S Bilgisayar

Search