HAKKIMIZDA

Uzman kadromuzla birlikte deneyimli çalışma arkadaşlarımızla ilaçlama, danışmanlık ( İSG) hizmetine devam etmektedir.Arıkan İlaçlama ve Danışmanlık Hizmetleri olarak misyonumuz; Her türlü ortamlarda karşılaşacağınız haşere sorunlarınızda deneyimli ve uzman ilaçlama servisimizle garantimiz altında sizleri temiz bir çevreye ve sağlıklı bir yaşama kavuşturmaktır.
Bu tehdidi sizlerle el ele vererek yok etmektir. Sizler kahvenizi yudumlarken bilinen en güvenli, lekesiz, kokusuz ilaçlar ve en ileri teknolojiyle gerçek mücadeleyi sunmaktır. Arıkan İlaçlama ve Danışmanlık Hizmetleri olarak ziraat mühendisi kontrolünde bu sektöre yıllarını vermiş uzman kadromuzla sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için çalışıyoruz.Bize evinizde gördüğünüz her haşere, görmediğiniz yüzlercesinin işareti olduğunu söylemektedir. Çünkü haşereler karanlığı severler ve çok çekingendirler. Işıklar söndüğünde ortaya çıkar ve ilk ışıkla birlikte yuvalarına saklanırlar. 

Kalite Politikamız

ARIKAN İLAÇLAMA VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ Olarak;Gelişen Teknoloji ve Dünya Normlarında Ulusal ve Ulaslararası standartlarında Hizmet sunmak,Satış ve Pazarlamasını Sağlamak ve Sektörümüzde Öncü olmak ana Hedefimizdir.

İlaçlamada Başarı Oranı

Kemirgen İlaçlama98%
Sürüngenler98%
Kanatlılar100%
İlaçlama Türleri100%

Biz Kimiz

Firmamız halk sağlığı alanında kapalı ve açık alanlarda yürüyen haşere. Uçan haşere ilaçlamasi ve kemirgen mücadelesi hizmeti vermektedir.2005 yılından bu sektörde hizmet veren ziraat mühendisimiz 2009 yılından beri kendi firmasında hizmet vermeye başlamıştır.

Misyonumuz
Arıkan İlaçlama ve Danışmanlık Hizmetleri olarak misyonumuz; Her türlü ortamlarda karşılaşacağınız haşere sorunlarınızda deneyimli ve uzman ilaçlama servisimizle garantimiz altında sizleri temiz bir çevreye ve sağlıklı bir yaşama kavuşturmaktır.
Vizyonumuz

SAĞLIK BAKANLIĞI HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ BİOSİDAL ÜRÜN UYGULAYICI BELGESİNE SAHİP TSE HİZMET YETERLİLİK BELGELİ ISO 9001 ISO 10002 belgeli

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4

Oruç Reis Mah. Tekstilkent Cad.
Tekstilkent Sitesi G1 APT. 10 AB
2025 Esenler / İstanbul 
Tel:
Tel:
Mail: info@istanbulacililaclama.com
Web:
www.istanbulaciliaclama.com

From our Blog

Photo Stream

© Copyright 2019 İstanbul Acil İlaclama Tüm Hakları Saklıdır. Designer by S.O.S Bilgisayar

Search