Pricing

Ev İlaclama

ev ilaclama

Biz Varken Panik yapmanıza gerek yok arayın evinizdeki böcekleri yok edelim.

Özellikle direk olarak yaşam alanımız olan evlerimiz, dairelerimiz için böceklerin varlığı çok fazla önem arz eder sağlık ve hijyen için muhakkak ilaçlama yapılmalıdır. Evlerde bulunabilecek böceklerin çeşitliliği beraberinde sağlığımız için en tehditkar olan ve sık görünenleri hamam böceği, kalorifer böceği, kara böcek, gümüş böceği, kene, kanatlı karınca gibi bina giderleri ve rögarlarda kanalizasyon sistemlerinde çöplüklerde yaşamakta olan türlerdir. Bu böcekler dizanteri, hepatit virüsü, çeşitli cilt hastalıkları, verem ve alerjik reaksiyonlar taşıyan bakterileri rahatlıkla mutfağınıza banyonuza tüm yaşam alanlarınıza taşıyabilirler. Sizler evlerinizde ne kadar temiz ve hijyenik olursanız olun çabuk üreyen istilacı yapıya sahip bu haşereler kolaylıkla evlerinizde üreyerek çoğalarak yaşamlarını sürdürürler. Özellikle sıcaklıkların ve nemin yüksek olduğu yaz mevsiminde haşere problemleri yüksek bir hızla artar. Yukarıda sözettiğimiz gibi bu mikrop taşıyan böceklerden kurtulmanın en kesin çözümü uzman firmalara böcek ilaçlaması yaptırmaktır. Daire ilaçlamalarında işinde profesyonelleşmiş sağlık bakanlığından ve gerekli kurumlar dan yetki belgesi almış, gerekli eğitimleri almış profesyonel kişilere iş yaptırmanızı öneri ederiz. Merdiven altı diye tabir edilen insanların sağlığını hiçe sayan kişilerle iş yapmamanızı öneri ederiz. Aksi halde solunum yolu hastalıkları, deri hastalıkları ya da alerjik reaksiyonlara karşı güvende olamazsınız.

 

Dairelerinizde böcek olmadan böcek ilaçlaması yaptırmak en güzel yöntemdir. Böylelikle böcek sorununuz hiç başlamadan bitmiş olur ve sorun başlamadan çözülmüş olur. İşinde profesyonel ve eğitimli olmayan kişilere iş yaptırmak yeni modern yöntemlerden faydalanamamaktır. Yanlış yöntem ve ilaçlarla sorununuzun çözüme ulaşması imkânsız dır Ve sağlığınız riske sokmuş olursunuz.

 

Evlerinizde böcek ilaçlaması Kokusuz- sıvı ilaçlarla yapılabileceği gibi jel ilaçlarla da yapılabilir. Şirketimiz tarafından yapılan haşere ilaçlaması sağlığınız açısından hiç bir problem arz etmemekle beraber ortada bulunan mikroorganizmaları yok edeceğinden yaşam kalitenizi arttırır. Aynı zamanda mobilya parke tül ya da evlerinizde bulunan eşyalarınıza leke koku iz kalmama garantisi de veriyoruz.

 

Arthropoda sınıfında yer alan böcek haşerelerinin 1 milyondan fazla türü bulunmaktadır. Her yerde karşınıza çıkabilecek olan böcek haşereleri özellikle yoğun popülasyonlarda rastlanmaktadır. Birçok türe ev sahipliği yapan böcek haşereleri insan sağlığını üzerine olumsuz sonuçların oluşmasına neden olmaktadır. Evde veya ofiste karşı karşıya kalınan böcek haşereleri kişinin kendi metotları doğrultusunda yok edilmeye çalışılmaktadır. Doğru olmayan teknikler ile yapılan böcek ilaçlama işlemi garantili sonuçlar üretmemektedir. Ortaya çıkan bu durum kişinin tekrardan ilaçlama yapmasına sebep olacaktır. Eğer mekanınızda tekrardan ilaçlama yapmak istemiyor ve yapılan ilaçlama uygulamasından kalıcı sonuçlar almak istiyorsanız ev ilaçlama servisleri ile iletişim kurabilirsiniz. Böcek ilaçlama firmaları sayesinde kısa zaman da canınızı sıkan tüm böcek haşerelerini uzman teknikler ile yok edebilirsiniz.

 

Fare ilaçlama firmasını tercih ederken doğru sonuçlar almanız için işletmenin ruhsatlı olup olmadığını incelemeniz önerilmektedir. Ruhsatı olmayan ve sertifikasız çalışan fare ilaçlama servisleri güvenilir olmadığı gibi kalıcı sonuçlar da üretmeyecektir. Karşı karşıya kalınan bu durum kişinin tekrardan ilaçlama yapmasına neden olacaktır. Pire ilaçlama teknik servisinin uzman ve doğru ilaçlama tekniklerini kullanması da hizmet kalitesi adına büyük önem arz etmektedir. Ev ilaçlama teknik servisinde çalışan personeller alanında uzmanlaşmış olması ve daima sertifika dahilinde çalışıyor olması da hizmet kalitesi adına bir hayli önemlidir. İlaçlama uygulamasının müşterinin istediği zaman diliminde yapılması da memnuniyet açısından büyük önem arz etmektedir. Tüm alanlarda haşere ilaçlama hizmeti veren ev ilaçlama şirketi İstanbul genelinde hizmet üretmektedir. Tek sefer de canınızı sıkan tüm haşerelerin yok edilmesine fırsat tanıyan 7/24 ilaçlama firması pratik ilaçlama hizmeti sayesinde daima arzu ettiğiniz sonucu elde etmenize fırsat tanımaktadır. Ev ilaçlama teknik servisi Sağlık Bakanlığı Onaylı ilaçlama hizmeti vermektedir. Böcek ilaçlama firmamız tarafından tercih edilen böcek ilaçları ziraat mühendislerinin de denetiminden geçmektedir. Bazı firmalar onaylanmamış böcek ve haşere ilaçlarını kullanmaktadır. Faka onaylanmamış böcek ilaçları ne yazık ki ilaçlama yapılan mekânda kalıcı çözümler üretmemektedir. Ortaya çıkan bu durum hem sağlığı olumsuz yönde etkilemekte ve tekrardan ilaçlama yapılmasına sebebiyet vermektedir.

 

Ev ilaçlama fiyatları daima uygundur ve müşterisinin avantaj elde etmesine de imkân tanımaktadır. Evde böcek ilaçlama için ne yapılmalıdır sorusunu en doğru biçimde çözüme kavuşturan böcek ilaçlama firmasıyız %100 kalıcı sonuçlar almanız için uygun bir adres olarak nitelendirilmektedir. Böcek haşeresi ilaçlamasına başlamadan önce mekânda tespit araştırmasını gerçekleştirilmesi alacağınız hizmet niteliğini direk olarak etkilemektedir. İstanbul ev ilaçlama şirketi bünyesinde çalışan personeller evvela haşerelerin türü tespit etmektedir. Haşere türünün tespit edilmesi demek hangi ilaçlama metotlarının kullanılacağının da belirlenmiş olması demektir. Bu adım sonrasında müşterinin istek ve talepleri doğrultusunda böcek ilaçlama programı hazırlanmaktadır. Program dahilinde mekânda ki böcek ve kemirgenler istenen zaman içinde ilaçlanmaktadır. Tüm ayrıntıları düşünen ve tek bir uygulama dahilinde böcek haşerelerinin yok edilmesine fırsat tanıyan böcek ilaçlama firması ekonomik fiyat aralığında ilaçlama hizmeti vermektedir. Her zaman 1. Sınıf kalitede böcek ilaçlama hizmeti veren böcek ilaçlama firmamız garantili sonuçlar elde etmeniz adına da ideal bir adrestir. Nem böceği, kemirgen, pire, kene ve diğer haşereleri anında yok eden böcek ilaçlama firması müşterilerimizin memnuniyetine de önem vermektedir. 7/24 gelen çağrı isteklerine en doğru biçimde yanıt veren ev ilaçlama teknik servisi zararlı tüm haşere türlerini tek seferde yok etmeyi başarmıştır. Çevre ve sağlığa zarar vermeyecek nitelikte böcek ilaçlama hizmeti veren ev ilaçlama teknik servisi ruhsatlıdır ve her zaman sertifikalı personellerle çalışmalarını devam ettirmektedir. İlaçlama uygulamasında kullanılmak üzere tercih edilen tüm ürünler Sağlık Bakanlığı’nın onayından geçmiştir. Bununla birlikte böcek ilaçları ziraat mühendislerinin de denetimi altındadır. Yaşam alanınızda ki tüm kemirgenlere karşı mücadele veren acil ilaçlama daima arzu ettiğiniz kalitede sonuçlar almanıza imkân tanımaktadır. Profesyonel nitelikte olan böcek ilaçlama firmamız ilaçlama uygulaması sonrasında müşterisine analiz raporu çıkartmaktadır. Bu analiz raporu sayesinde müşteri detaylı bir biçimde bilgilendirilmektedir. Kuytu bölgeler de yuva yapan böcek haşerelerini bile tek sefer de yok etmeyi başaran İstanbul ev ilaçlama firması ile ev böcekleri nelerdir sorusunu çözüme kavuşturabilir ve tüm böcek haşerelerini anında yok edebilirsiniz. Evde böcek ilaçlama için neler yapılmalıdır diye soranlardansanız böcek ilaçlama firmamızı arayabilir ve ev ilaçlama fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Oruç Reis Mah. Tekstilkent Cad.
Tekstilkent Sitesi G1 APT. 10 AB
2025 Esenler / İstanbul 
Tel:
Tel:
Mail: info@istanbulacililaclama.com
Web:
www.istanbulaciliaclama.com

From our Blog

Photo Stream

© Copyright 2019 İstanbul Acil İlaclama Tüm Hakları Saklıdır. Designer by S.O.S Bilgisayar

Search